Zaufało nam setki klientów indywi-
dualnych i firm. Ponad 80% klientów skorzystało z naszych usług więcej niż raz.Mamy nadzieję, że również Ty staniesz się jednym z naszych stałych klientów.Pon.-Piąt.:   od 800 do 1800
Sobota:   od 800 do 1300
Telefon:   605050350 

 

Mechanika, elektromechanika i elektronika samochodowa
Specjalizujemy się w kompleksowej naprawie samochodów osobowych i dostawczych.
W nowoczesnych samochodach pracą zespołów mechanicznych zarządzają układy elektroniczne, dlatego zajmujemy się nie tylko tradycyjną mechaniką, ale także elektromechaniką i elektroniką samochodową. Dynamiczny rozwój elektroniki na przestrzeni ostatnich lat doprowadził do zmiany filozofii związanej z naprawą samochodu i bezpowrotnie zmienił wizerunek warsztatu. Obecnie do naprawy samochodu potrzebne są wysokiej klasy urządzenia diagnostyczne oraz bardzo specjalistyczna wiedza i umiejętności. Nasz kierunek rozwoju zmierza ściśle w tym kierunku.

Nasza firma opiera się na ludziach młodych i wykwalifikowanych, którzy ciągle podnoszą swoje umiejętności zawodowe, aby sprostać wymaganiom dynamicznej branży motory-
zacyjnej. Posiadamy nowoczesną halę, biura i najnowsze urządzenia (w tym specjalisty-
czne komputery do diagnostyki silników), co czyni nas wiodącym warsztatem samocho-
dowym na lokalnym rynku. Współpraca z wiodącymi dystrybutorami części zamiennych pozwala naszym klientom na elastyczny wybór części używanych do naprawy samochodu zarówno spośród oryginałów jak i wysokiej jakości zamienników.

Podejmujemy nowe wyzwania wierząc, iż nie ma dla nas rzeczy, których nie potrafimy rozwiązać. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony i aby nasz warsztat był również Twoim warsztatem. Wzrastająca liczba nowych klientów sprawia nam sporą satysfakcję i potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Urządzenie diagnostyczne BOSCH KTS 540
W lutym 2008 roku nasz warsztat został wyposażony w profesjonalne urządzenie diagnostyczne KTS 540 firmy Bosch. Korzystając z urządzenia KTS możemy łączyć się z komputerami większości marek samochodów oraz pozyskiwać wszelkie dane potrzebne do przeprowadzenia diagnozy i regulacji sterowników wszystkich systemów elektronicznych w nowoczesnych pojazdach. Dostęp do ogromnej bazy wiedzy oraz sprawdzonych procedur serwisowych i naprawczych Bosch w postaci oprogramowania Bosch ESI[tronic] pozwala nam na bardzo szybkie znalezienie źródła usterki oraz podjęcie zalecanych akcji w celu jej usunięcia. Dzięki urządzeniu KTS możemy diagnozować i regulować min. układy wtryskowe, układy ABS, ASR, ESP, airbag, sterowniki skrzyń biegów, sondy lambda, itd.

Jedną z największych zalet urządzenia KTS jest to, że diagnozowanie sterowników odbywa się bezpośrednio w pojeździe. W przypadku awarii systemu elektronicznego uniemożliwiającej uruchomienie samochodu można stwierdzić przyczynę na miejscu bez konieczności kosztownego transportowania samochodu lawetą do warsztatu.

Z komputerów pokładowych można także odtworzyć dane historyczne pojazdu, co jest ważne w przypadku gdy klient zamierza kupić samochód i chce potwierdzić wiarygodność nieznanego sprzedawcy.


Znalezienie źródła usterki w nowoczesnych samochodach wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy. Zła diagnoza może narazić właściciela samochodu na niepotrzebne koszty związane z usuwaniem skutków usterki a nie jej przyczyny. Korzystając z naszych usług w zakresie diagnostyki urządzeniem Bosch KTS możesz mieć pewność, iż twój samochód jest w dobrych rękach. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Urządzenie diagnostyczne DELTA SCAN 5.0
W naszym warsztacie wykorzystujemy urządzenie diagnostyczne DeltaScan 5.0 firmy DeltaTech Electronics. DeltaScan służy do obsługi serwisowej samochodów: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda. Dzięki DeltaScan mamy możliwość łączenia się z ponad sześćdziesięcioma typami sterowników samochodowych takich jak sterowniki silnika, wtrysku, skrzyni biegów, abs, airbag, klimatyzacji, itp.

Urządzenie DeltaScan umożliwia między innymi:

odczytywanie kodów błędów
kasowanie kodów błędów
przeprowadzenie testów elementów wykonawczych takich jak przekaźniki, wtryskiwacze, itp.
wykonywanie nastaw podstawowych elementów wykonawczych np. przepustnicy
adaptacji sterownika np. po jego wymianie
 
  Copyright © 2011 AUTOMOTO SERVICE Paweł Kuśnierz. All rights reserved

strona główna  |   usługi  |   części zamienne  |   sport  |   galeria  |   dojazd  |   kontakt